KENDİ SUYUNUZU KENDİNİZ ÜRETİN, SAĞLIKLI KALIN

Sertifikalar

Conax firması olarak su arıtma sektöründe kaliteli üretim ve hizmetlerimizle her zaman %100 müşteri memnuniyeti sağlıyor, kaliteyi üretimimizin her aşamasında prensip ediniyoruz. Firma olarak sektörün en fazla kalite ve yeterlilik sertifikalarına sahip güvenilir ve işinin ehli bir üreticiyiz.

 

TS EN ISO 9001

 

ISO 9001 kalite belgesine sahip olan firmamız, yasa ve yönetmeliklere uygun üretimleri ile her zaman kalite prensibini ilke edinmiştir. Kalite belgemiz ürünlerimizin uluslararası standartlarda olduğunun bir göstergesidir.

 

TS EN ISO 14001

 

Çevre yönetim sistemi standardı olan ISO 14001, üretimin ilk aşamasından sevkiyatına kadarki süreçte çevresel faktörlerin dikkate alınarak üretimin yapılmasını sağlayan bir sistemdir. Conax firması olarak çevre yönetim sistemi belgesi sahibi olup, tüm üretim süreci boyunca doğaya hiçbir şekilde zarar vermeden çalışıyoruz.

 

HİZMET YETERLİLİK BELGESİ

 

Türk Standartlar Enstitüsü tarafından verilen Hizmet Yeterlilik Belgesi, firmamızın Conax marka cihazların üretiminde yeterli altyapıya sahip olduğunun belgesidir. Conax marka su arıtma cihazları ve sistemleri ile adından söz ettiren firmamız, uluslararası kalite standartlarındaki ürünleri ile her zaman müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

 

SATIŞ SONRASI HİZMETİ YETERLİLİK BELGESİ

 

Satış sonrası hizmetleri ile her aşamada müşterilerinin yanında olan firmamız, T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetim Genel Müdürlüğü tarafından verilen Satış Sonrası Hizmetler Yeterlilik Belgesi ile her zaman kaliteli hizmetler sunduğunu ispatlamaktadır.

 

OHSAS 18001

 

TRB Belgelendirme Kuruluşu tarafından verilmiştir.

 

QA TECHNIC_ UYGUNLUK ONAYI

 

Conax marka tüm ürünlerimiz için verilmiştir.

 

GARANTİ BELGESİ

 

4077 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna istinaden su arıtma cihazlarımız için verilmiştir.

 

MARKA TESCİL BELGESİ

 

Conax marka tescil belgesine sahip olan firmamız, sektörün en kaliteli su arıtma cihazlarını en ekonomik fiyatlarla üreten lider bir firmadır.

Bu Sayfa 1682 Defa Ziyaret Edildi

ÜRÜN MODELLERİMİZ